Єдине історичне шато України розкрило таємниці виноробства гостям прес-тріпу «#ХерсонщинаНеймовірна»

0
235

Учасникам прес-тріпу «#ХерсонщинаНеймовірна», організованого Херсонською обласною державною адміністрацією спільно з компанією «Міжнародні авіалінії України» за підтримки Державного агентства розвитку туризму України випала нагода побувати у єдиному історичному шато нашої країни – виноробному господарстві князя П.М. Трубецького.

Виноробне господарство розкинулося на березі могутнього Дніпра. Ось уже більше ніж 120 років тут виробляють якісні українські вина з винограду, вирощеного на власних виноградниках і зібраного руками. Натуральні вина Трубецького – це 4 колекції вин (молодих, витриманих, марочних та преміям), об’єднаних стилістикою та способом виробництва.

Перші виноградники одного з найстаріших та іменитих виноробних господарствУкраїни були закладені в маєтку «Козацьке» князя Петра Трубецького у 1896 році.   Унікальні кліматичні умови, кут схилу, склад земель, використання прогресивних технологій у виноградарстві та виноробстві дуже швидко дали результат. Уже в 1900 році на всесвітній виставці у Парижі Рислінг виноробного господарства був удостоєний Гран-прі. За більш ніж сторічну історію вина Трубецього здобули десятки престижних міжнародних нагород.

З 2003 до 2011 року на підприємстві провели глобальну реконструкцію. На історичних землях посадили нові виноградники, загальною площею 200 га: каберне совіньйон, мерло, піно нуар, каберне фран, пті вердо, сіра, мальбек, шардоне, рислінг, аліготе, піно блан. Натуральні якісні вина Трубецького завоювали міжнародне визнання і зайняли свою нішу на українському ринку – преміальних авторських теруарних українських вин.

У виноробному господарстві  князя П.М. Трубецького можна здійснити справжню подорож в історію, спустившись в винні підвали, що зберігають більше 10 тисяч пляшок вина. Між іншим, близько 7 тисяч з них – рідкісні екземпляри. А дегустація вишуканих вин не залишить байдужим жодного туриста.

Випуски про «#ХерсонщинуНеймовірну»  вже у ефірах популярних українських телеканалів! Не пропустіть!