Херсонська Амазонія потрапила в об’єктиви камер учасників прес-тріпу «#ХерсонщинаНеймовірна»

0
302

Херсонська Амазонія прочинила завісу свої таємниць для учасників прес-тріпу «#ХерсонщинаНеймовірна», організованого в рамках Президентської ініціативи «Мандруй Україною». Неймовірні краєвиди Національного природного парку «Нижньодніпровський» потрапили в об’єктиви відео- та фотокамер провідних українських ЗМІ.

Національний природний парк «Нижньодніпровський» був створений у 2015 році. НПП простягнувся на території Бериславського,  Білозерського,  Голопристанського,  Олешківського районів, Херсона та Нової Каховки. Загальна площа парку становить більше 80 тис. га.

Територія НПП «Нижньодніпровський» – одна з найцінніших природних заплавно-літоральних комплексів в Європі. У дельті Дніпра й на прилеглих територіях збереглися типові та рідкісні угруповання заплавних лісів, боліт, лук, піщаних степів, степових схилів Дніпра, балок, відслонень гірських порід. Тут ви знайдете 71 видів тварин, 32 види рослин, що включені до Світового Червоного списку МСОП, до Європейського Червоного списку, до Червоної книги України, до Червоного списку Херсонської області. На території парку розташовані вже існуючі об’єкти природно-заповідного фонду України та водно-болотне угіддя міжнародного значення «Дельта р. Дніпро».

Дельта річки Дніпро розташована в її пониззі, де впадає в Чорне море. Вона складається з безлічі островів, озер, заплав та боліт, утворених розгалуженою системою річкових рукавів. Водна прогулянка Дніпровськими плавнями стане незабутньою сторінкою вашого життя. Навколишня природа не залишить байдужим жодного відпочиваючого.