Херсонщину туристичну презентували на UITM’2019

0
636

Цими днями у столиці відбувся 26-й Міжнародний туристичний салон «Україна» — UITM’2019. Щороку професійний туристичний івент збирає під одним дахом сотні представників галузі: туроператорів, готельєрів, авіакомпаній, національні та регіональні туристичні представництва, транспортні фірми та профільні асоціації. Цього року на осінню виставку до Києва приїхали гості із Болгарії, Домініканської республіки, Грузії, Єгипту, Індії, Китаю, Палестини, Тайланду, Угорщини, Чехії, Японії та Польші.

Департамент туризму та курортів Херсонської ОДА презентував туристичний потенціал області на консолідованому всеукраїнському стенді. Нові маршрути, найпопулярніші локації, історико-культурній об’єкти, варіанти для морського, активного, зеленого відпочинку, гастротуризму, інформація про місця розміщення та оздоровлення – це та багато іншого цікавило як представників туристичної спільноти, так і активних мандрівників, що завітали та тематичний івент.

Зазначимо, що в рамках заходів, що проходили на UITM, Херсонщина презентувала серію відеороликів «Сім чудес Таврії», знятих на теренах області. Наголосимо, що це перші кліпи про неймовірний херсонський край, зроблені саме в художньому форматі. Ініціатором створення серії відеороликів став Департамент туризму та курортів. Яскравий відеоряд, неймовірні локації та вишуканий формат зйомки викликали щире захоплення майстрів туристичної справи.

На UITM працівники Департаменту туризму та курортів не тільки представили Херсонщину туристичну для міжнародної аудиторії, а й обмінялися досвідом із іншими регіонами та налагодили контакти з професіоналами сфери з усієї України. Все буде туризм!