«#ХерсонщинаНеймовірна». Туристичний Скадовськ показав журналістам, як проходить літній сезон

0
94

Учасники прес-тріпу «#ХерсонщинаНеймовірна», організованого в рамках Президентської ініціативи «Мандруй Україною», побували на курорті державного значення – привітному  Скадовську. Відпочиваючі уже на повну засмагають та купаються в морі, адже водичка вже просто чудова! Багато хто з самого ранку відправляється на острів Джарилгач.

Якщо ви хочете відвідати дивовижний заповідний острів Джарилгач, вам можуть допомогти у місцевому яхт-клубі «Скадовск-Марина». До послуг жителів і гостей міста Скадовськ підприємство підготувало 2 пасажирських теплохода — ОМ-103 і ОМ-104. Із початку травня до кінця вересня теплоходи курсують маршрутом Скадовськ — острів Джарилгач, також підприємство організовує вечірні морські прогулянки з розважальною програмою для дітей. Причал яхт-клубу знаходиться на центральному пляжі міста.

Скадовськ – курортне місто державного значення, розташоване на узбережжі Джарилгацької затоки. Населений пункт був заснований у далекому 1894 році як морська пристань на землях поміщика Сергія Скадовського. Раніше на цьому місці розташовувалось рибацьке селище Алі-Агок (від кримсько-татарського «тиха пристань»). Скадовськ швидко розвивався як морський порт, стрімко нарощував показники товарообігу. Так, тільки у 1908 році через порт було вивезено більше 1 млн пудів зерна. За два десятки років у засушливому таврійському степу завдяки засновнику Сергію Балтазаровичу виросло справжнє курортне містечко.

Сьогодні Скадовськ має звання курорту державного значення. Невелика глибина, завжди тепла вода, велика кількість готелів, пансіонатів, дитячих таборів та закладів харчування кожного літа в «оксамитовий сезон» приваблюють сюди тисячі туристів.