Херсонщина розширює рамки співробітництва щодо розвитку туристичної галузі

0
92

Сьогодні, 05 жовтня, підписано Меморандум про співпрацю між Херсонською обласною державною адміністрацією та громадською спілкою «ВІЗИТ ЮКРЕЙН» щодо співробітництва у галузі туризму. Участь у підписанні взяли голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв та голова правління громадської спілки Антон Тараненко.

Мета меморандуму – планування, організація, реалізація спільних дій та інтересів сторін у контексті взаємного бажання зміцнювати співробітництво з розвитку туристичної галузі та інфраструктури. Для досягнення цією мети підписанти в межах компетенції сприятимуть розвитку туристичної інфраструктури, розширенню відносин у сфері туризму, розвитку співпраці та налагодженню безпосередніх контактів між підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, сфери туристичної інфраструктури, підтримуватимуть обмін інформацією стосовно туристичної статистики, законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють туристичну сферу, туристичних ресурсів, наукової діяльності та досліджень у галузі туризму, міжнародних документів.

Крім того, підписанти меморандуму сприятимуть взаємній участі у міжнародних заходах, надаватимуть всебічну підтримку один одному в частині виконання зобов’язань передбачених договорами, угодами, тощо в рамках реалізації масштабних проєктів, сприятимуть популяризації та промоції туристичних локацій та послуг, здійснюватимуть усі необхідні заходи, відповідно до міжнародних стандартів щодо взаємного забезпечення безпеки туристів, їх законних прав та інтересів, підвищення якості надання туристичних послуг.

Нагадаємо, 10 січня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, громадською спілкою «Національна туристична організація України» та регіональною туристичною організацією «Туризм Херсона». Головною метою підписання документу стало об’єднання заради розвитку туризму Херсонщини у форматі налагодження діалогу та співпраці між органами влади та туристичним бізнесом, активізації самоорганізації громадян, створенні ефективних форм співробітництва для створення нових унікальних туристичних маршрутів.