Херсонщина – неймовірний край, не тільки щедро обдарований природою, а й багатий на яскраві та атмосферні туристичні події. На теренах області упродовж року відбувається велика кількість різноманітних фестивалів, конкурсів, шоу-програм та тематичних туристичних заходів. Однак, вони не завжди відомі широкому загалу. Саме з метою інформування жителів та гостей області, розширення рамок туристичного сезону Департаментом туризму та курортів обласної державної адміністрації формується Календар туристичних подій Херсонщини на 2020 рік.

До подієвого календаря увійдуть найвизначніші культурно-мистецькі та туристичні, розважально-атракційні, спортивні заходи року 2020, що зможуть зацікавити як українського, так і іноземного туриста. Створення календаря сприятиме всебічному показу унікального туристичного потенціалу Херсонської області.

Випуск Календаря туристичних подій Херсонщини на 2020 рік планується в електронному та друкованому вигляді. Електронна версія календаря буде розміщена на офіційному сайті Департаменту www.visitkherson.gov.ua та інших інформаційних інтернет-порталах. Інформацію можна буде доповнювати та оновлювати протягом року. Календар допоможе туристам дізнатися всю необхідну інформацію про терміни, місце проведення, організаторів будь-якої цікавої для них події.

Друкований варіант подієвого календаря буде презентовано та розповсюджено під час різноманітних регіональних, всеукраїнських та міжнародних туристично-виставкових заходів, надано туристичним компаніям області та інших регіонів України, закладам індустрії гостинності, ЗМІ.

Департамент туризму та курортів обласної державної адміністрації запрошує всіх бажаючих долучитися до формування Календаря туристичних подій Херсонщини на 2020 рік. Для зручного та оперативного доведення інформації заповнюйте гугл-форму.

Збір інформації триватиме до 20 грудня 2019 року!