Херсонщина налагоджує міжнародні зв’язки з представниками туристичної галузі Литви

0
158

У Посольстві України в Литовській Республіці відбулася міжнародна зустріч туристичних спільнот дружніх держав. До амбасади на запрошення делегації Херсонської області завітали представники туристичного бізнесу Литви, підприємці з дотичних сфер, члени торгово-промислової палати, активісти діаспори, посадовці та журналісти. Команда Управління туризму та курортів безпосередньо долучилася до організаці міжнародної зустрічі.

Учасників заходу вітав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський. Посол підкреслив, що цей день дуже важливий для України та Литви у контексті бізнес-кооперації та культурного обміну.

Звернувся до присутніх голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв: «Для мене велика честь презентувати вам наш чудовий край, його туристичний та інвестиційний потенціал і. сподіваюся, що ви закохаєтеся в Херсонщину. Моя місія сьогодні — спонукати вас відвідати Херсонську область, і не тільки, щоб відпочити, а й у майбутньому робити бізнес».

Юрій Гусєв розповів про спільне історико-культурне надбання Херсонщини та Литви, унікальні місця, які можуть зацікавити литовців та природні багатства краю. Очільник облдержадміністрації підкреслив, що всі члени делегаці Херсонської області — представники туристичної галузі, бізнесу, місцевої влади та сфери культури — зацікавлені у подальшій плідній співпраці.

Голова обласного осередку культурного фонду «Україна-Литва» Наталія Бімбірайте провела для присутніх міні-презентацію на тему історичних зв’язків Херсонщини та Литовської Республіки. Вежа Вітовта, городище біля села Тягинка, руїни у селі Бургунка становлять велику історичну цінність й досі вивчаються експертами.

В рамках зустрічі присутнім продемонстрували відеоролики «Invest in Kherson» та «Seven historical wonders of Tavria», що вразиди присуніх яскравим відеорядом та диномічною подачею інформації про інвестиційні можливості та туристчині принади області.

Пізніше гостей заходу чекала презентація локальної продукції, щоб кожен присутній міг у буквальному сенсі відчути Херсонщину на смак. Прийшлися до смаку учасникам заходу й вишукані херсонські вина, які було запропоновано для дегустації. У камерній неформальній атмосфері гості говорили про туризм та туристичні можливості Херсонської області, обмінювалися досвідом та будували плани на майбутнє.