Жителів Херсонщини та гостей краю запрошують на святкові пішохідні екскурсії обласним центром

0
356

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності  України Херсонське відділення Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація гідів» підготувало безкоштовні тематичні екскурсії обласним центром. Три ексклюзивні маршрути познайомлять вас з цікавими сторінками історії міста, відкриють його незвичайні таємниці та справжні секрети!

Приєднатися до екскурсій можна 24 серпня! Збір за адресою: вул.Суворова, 1.


Авторська пішохідна екскурсія «Святковий проспект Ушакова»

Тривалість: 2 години

Протяжність: 2 км

Гід: Світлана Пономаренко

Контактний телефон: +38 (066) 3033971

Старт екскурсії о 8:00

Кожного дня,  поринаючи у свої справи, ми мчимо вулицями рідного міста. Ми звикли бачити сучасні та не дуже фасади будинків, заклопотаних людей, звикли до транспорту, що стрімко рухається повз — звичайне міське сьогодення.

24 серпня екскурсантам пропонують на пару годин зупинитись та поринути в захоплюючу подорож по одній з центральних вулиць  Херсона. Познайомитися з проспектом Ушакова, «святковим» проспектом,  якого раніше не знали, адже, таїть він в собі багато цікавих секретів. Екскурсійна група порине в історію вулиці, навчиться користуватися сонячним годинником, відвідає територію Богоугодного закладу (що зберігся й досі), та дізнається, де раніше знаходилась пожежна частина, та де був нічний притулок, в якому ночував письменник Олександр Грін.

Цікаво?! Тоді Вас чекають на дивовижну мандрівку «Від Поштової до Ушакова».


Авторська пішохідна екскурсія «Магніт «Давній Херсон»

Тривалість: 2 години

Протяжність: 2 км

Гід: Стицко Тетяна

Контактний телефон: +38 (066) 8229932

Старт екскурсії о 10:00

Екскурсія «Магніт «Давній Херсон»» — дивовижна можливість відчути атмосферу старого міста, переміститися у минуле на декілька століть тому, дізнатися більше про відомі особистості, яких приваблювало та мотивувало  організовувати успішну комерційну діяльність Північне Причорномор’я, побувати   на  першій вулиці Півдня України, ознайомитися з найдавнішою церквою Херсона й відкрити для себе ще більше історичних цікавинок Херсона.


Авторська пішохідна екскурсія «Від храму до храму»

Тривалість: 2 години

Протяжність: 2 км

Гід: Наталія Нижник

Контактний телефон: +38 (066) 8783235

Старт екскурсії о 12:00

Під час екскурсії можна прогулятись та познайомитись  із історіями  двох вулиць міста,  побачити  два архітектурні  близнюки й сім храмів, згадати  про геніїв, героїв, аферистів, футуристів та почути історії їхніх родини, що оселилась в Херсоні  понад 200 років тому.

Уява допоможе Вам побачити та  відчути значно більше, ніж людина може осягнути звичайним зором!