«EMITT 2020». Команда управління туризму та курортів бере участь у туристичній виставці в Стамбулі

0
911

Команда управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації відправилася до Стамбула, щоб взяти участь у одній з найбільших туристичних виставок світу — «EMITT 2020». Кожного року «EMITT» залучає більше шістдесяти тисяч професіоналів індустрії та туристів, що шукають нові захоплюючі можливості для подорожей і відпочинку. На 24-ту туристичну виставку в Стамбул прибули понад 1200 експонентів із більш ніж 90 країн світу, захід планують відвідати близько півмільйона візитерів.

«EMITT» — це платформа, що надає нові можливості для співпраці та бізнесу турецькому й міжнародному туристичним сектором. Окрім зустрічей з відомими туристичними агентствами, транспортними компаніями, учасники можуть дослідити нові напрями в сфері туризму по всьому світу, налагодити контакт з іноземними туристичними організаціями. До речі, родзинкою цього року стало залучення інфлюенсерів соціальних мереж для потенційного партнерства з експонентами.

Команда управління туризму та курортів запланувала зустріч з організаторами виставки. Учасники зустрічі обговорили плани на майбутнє та можливу участь Херсонщини у 25-й ювілейній «EMITT 2020» в якості експонента для представлення туристичного та курортно-рекреаційного потенціалу регіону. Члени делегації Херсонщини, до якої також увійшли представники бізнесу, зустрілися з представниками низки турецьких туристичних операторів та компаній Туреччини й відвідали ряд стендів. Туристичні пропозиції області цікаві потенційним іноземним візитерам, турецький мандрівник готовий відкривати для себе маршрути Херсонщини.  Тож основана ціль, що стоїть перед представниками українського та херсонського туристичного бізнесу – продуктивна міжнародна кооперація для реалізації спільних проектів.

Також херсонці зустрілися з представниками місцевого флагмана авіаперевезень «Turkish Airlines». У ході зустрічі обговорили виняткову важливість прямого авіасполучення між Херсонщиною та Туреччиною у контексті збільшення потоків іноземних туристів.

Нагадаємо, минулого тижня Херсонщину туристичну було представлено окремим стендом «Kherson region» під час міжнародної виставким активного відпочинку та туризму «ADVENTUR 2020» у литовському Вільнюсі. Команда Управління туризму та курортів облдержадмінітрації презентувала туристичний та курортно-рекреаційний потенціал Херсонської області. Національні природні парки, ено-, гастро- тури, можливості зеленого та оздоровчого туризму, відпочинку на узбережжі Чорного та Азовського морів, широкий спектр туристичних послуг, що пропонує Херсонщина, зацікавили учасників заходу. Лейтмотивом в рамках стенду «Kherson region» стала презентація серії туристичних відеороликів про Херсонщину. Яскравий відеоряд в обрамленні мелодійного музичного оформлення справив враження на відвідувачів.