«Dream ГогольFest» у Херсоні. Чим мультидисциплінарний фестиваль дивуватиме гостей

0
240

Вже цими вихідними в Херсоні відбудеться Міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва «Dream ГогольFest».

«ГогольFest» протягом десятиліття проходив у Києві та збирав навколо себе активних, мислячих, творчих людей. За ці роки фестиваль став справжнім  комунікативним майданчиком для митців сфер театру, музики, кіно, літератури, живопису, перформансу з України, ближнього та дальнього зарубіжжя.  Типовим для «ГогольFest» є створення крос-дисциплінарних, не схожих ні на що, вражаючих продуктів. У 2020 році організатори фестивалю змінюють концепцію проведення та запускають локальні івенти міжнародного рівня у містах на території всієї країни, щоб перетворити їх на культурно-туристичні осередки.

Для проведення фестивалю в Херсоні обрано чотири незвичайні локації:

 • міст «Трофейний» (Гідропарк)
 • готель «Фрегат»
 • креативний простір «URBAN CAD»
 • музикально-драматичний театр ім. Миколи Куліша.

На відвідувачів чекають театральна, музична, освітня, візуальна, перфомативна та нічна програми. Всі напрямки перетинаються між собою — у цій свободі та взаємодії створюються унікальні творчі продукти на стику дисциплін, аналогів яким немає в Україні. Спеціально для Херсону створюються site-specific проєкти в найхаризматичніших точках міста, розроблено незвичайні архітектури сцен та схеми розміщення глядачів.

На вас чекають 3 дні та 2 ночі, наповнені більше ніж 50 митецькими подіями.

Години роботи фестивалю:

 • п’ятниця, 4 вересня: 21:00-04:00
 • субота, 5 вересня: 11:00-04:00
 • неділя, 6 вересня: 11:00-22:00

Фестиваль розпочнеться 4 вересня з гранд-відкриття «І корабель пливе» на Трофейному мосту. Гурт «DakhaBrakha» влаштує перформанс на спеціально змонтованій сцені на мосту через Дніпро. Перегляд безкоштовний, однак перегляд виступу відбуватиметься з води. Дістатися до сцени можна на власному, арендованому човні, або ж скористатись послугами партнерів фестивалю.

Ще один сюрприз для учасників «Dream ГогольFest» —  прем’єра опери «Take off» від режисера Влада Троїцького та формації «Nova Opera», що відбудеться 5 вересня на театральній площі.  Подія — безкоштовна.

Головна музична програма  «Dream ГогольFest» розташується у готелі «Фрегат», вистави та нова опера— у театрі ім. М.Куліша,  перфомативна, освітня, візуальна та нічна програми в Urban Cad.  Подробиці та умови відвідування подій на сторінках у Facebook: Dream GogolFest та ГОГОЛЬFEST, а також в Instagram: @gogolfest_org.

Всі події «Dream ГогольFest» проходитимуть  згідно з вимогами МОЗ у зв’язку з введенням карантинних обмежень.

Тож, вхід на події фестивалю можливий лише за умов:

 • використання захисних масок;
 • скрінінгової перевірки температури;
 • забезпечення соціального дистаціювання;
 • кожна локація буде оснащена санітайзерами та дезінфекторами згідно вимог МОЗ.