Дивовижні локації Херсонщини підкорили глядачів «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим»

0
169

Побачив світ новий випуск спецпроєкту «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим», присвячений неймовірній Херсонщині. Неозора спекотна пустеля, надзвичайне мальдівське узбережжя, фантастичні рожеві озера та справжнє сафарі з буйволами, антилопами, зебрами й бізонами! Ці дивовижні локації уже частково показали глядачам.

У новому випуску Дмитро Комаров побував у біосферному заповіднику «Асканія-Нова» ім.Ф.Е.Фальц-Фейна, тут він познайомився з мешканцями заповідного степу й встиг відзняти селфі з зебрами, що важно зробити навіть в Африці!

«Це місце заряджає енергією на рік вперед», — поділився враженнями телеведучий.

Наступним пунктом призначення мандрівника стали Олешківські піски, що інколи називають українською Сахарою. Дмитро Комаров не тільки познайомився з одним з найдивовижніших ландшафтів України, а й спробував покататися на лижах піщаними барханами, заміряв температуру піску – аж 47℃ та розповів, що необхідно мати при собі, відправляючись в пустелю. А ще телеведучий символічно розгорнув посеред безмежного піщаного моря прапор України, який вже багато років подорожує зі знімальною командою «Світ Навиворіт».

Більше дивовижного Півдня України чекайте в наступних випусках спецпроєкту «Мандруй Україною»!