Дивовижна «Асканія-Нова» підкорила серця учасників прес-тріпу «#ХерсонщинаНеймовірна»

0
384

Учасники прес-тріпу «#ХерсонщинаНеймовірна», організованого Херсонською обласною державною адміністрацією спільно з компанією «МАУ» за підтримки Державного агентства розвитку туризму України в рамках Президентської ініціативи «Мандруй Україною» побували у дивовижному Біосферному заповіднику «Асканія-Нова» ім.Ф.Е. Фальц-Фейна.

Біосферний заповідник «Асканія-Нова» — одне із 7 чудес України. Найстаріший заповідник країни, заснований у 1874 році бароном Фрідріхом Фальц-Фейном, є найбільшою степовою заповідною зоною Європи. У 1984 році ЮНЕСКО внесла його до списку еталонних територій планети.

Площа «Асканії-Нова» становить трохи більше 33 тис. га, треть із них — «абсолютно заповідна» степова зона. До складу заповідника входить дендрологічний парк загальнодержавного значення та акліматизаційний зоологічний парк, колекція тварин якого є національним надбанням України.

В «Асканії-Нова» живуть не менше 1155 видів членистоногих, 7 видів земноводних і плазунів, 18 видів ссавців, у різні пори року пролітає більше 270 видів птахів, з яких 107 видів залишаються на гніздування. Крім того, тут зростає 478 видів вищих рослин. Деякі види рослин та тварин занесені в Червону книгу України.


Нагадаємо, учасники промоційного туру прибули на Херсонщину першим після пом’якшення карантинних обмежень авіарейсом «Київ-Херсон». У міжнародному аеропорту «Херсон»  відбулася прес-конференція, присвячена відновленню авіасполучення за участі за участі голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва, Президента авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» Євгенія Дихне, директора Міжнародного аеропорту «Херсон» Віталія Кучерука та голови Державного агентства розвитку туризму України Мар’яни Олеськів.