Департамент туризму та курортів публічно відзвітував про виконану протягом 2019 року роботу

0
409

Департамент туризму та курортів зібрав представників туристичної галузі області, громадськості за ЗМІ, щоб розповісти про впроваджені ініціативи, реалізовані проекти та виконану протягом 2019 року роботу.

«Була колись така традиція – звітувати про свою роботу за рік. Ми хочемо розповісти, чим Департамент туризму та курортів жив протягом року, адже ви усі так чи інакше були активними учасниками цих подій. Також разом з вами хочемо поговорити про ті важливі проекти, які необхідно включити в план роботи на наступний рік для розвитку Херсонщини як туристичного регіону», — звернулася до присутніх директор Департаменту Тетяна Волинець.

Цьогорічне відкриття туристичного сезону на Херсонщині запям`яталося яскравим «Турист-Fest» у Асканії Нова, який відвідало більше семи тисяч гостей. У червні Херсонщина ввосьме гостинно приймала ХІV фестиваль туристичної журналістики України.

Влітку цього року розпочалась реалізація амбітного соціального проекту «Херсон Тур» з налагодження якісного екскурсійного обслуговування на узбережжях морів, проект успішно стартував у приморських Хорлах та Скадовську. Учасниками проекту стали випускники школи гідів, заснованої Департаментом, що по закінченні навчання отримали сертифікати міжнародного зразку. Наразі ведеться активна робота з ознакування туристичних маршрутів на території області, перші знаки вже встановлено в НПП «Олешківські піски».

Департаментом туризму та курортів було підписано Меморандум про співробітництво та представниками туристичного  бізнесу в рамках проекту з реалізації створення Голопристанського туристичного кластеру «Таврійське екооздоровлення», Меморандум про співробітництво зі Всеукраїнською федерацією роботодавців України у сфері туризму.

Херсонщину туристичну презентовано під час туристичних виставок «UITM 2019», «ТурЕНКСПО». Команда Департаменту взяла участь у всеукараїнських та міжнародних конференціях з питань розвитку туристичних послуг, медичного та сільського зеленого туризму.

До Всесвітнього дня туризму та Дня туризму України проведено Туристичну майстерню Херсонщини та «Tourism Party». В рамках заходів відбувся Міжнародний рекламно-інформаційний тур для туристичних операторів України, ближнього та дальнього зарубіжжя та представників ЗМІ та відкриття першого в області сенсорного туристичного кіоску.

Саме Херсонщина прийняла перший в Україні гемблінг форум, під час якого Департамент презентував область як пілотний майданчик для розвитку грального бізнесу в Україні.

Заключною частиною зустрічі став формат полілогу, в рамках якого учасники заходу спробували напрацювати основи загальної стратегії розвитку туризму Херсонщини на 2020 рік. Присутні визначилися з ним, що основі акценти спільними зусиллями влади та бізнесу необхідно зробити на промоційній діяльності: участь у виставкових заходах, зовнішня реклама та робота з аудиторіями соціальних мереж; налагодженні якісної інфраструктури в рамках можливостей: відкриття туристичних інформаційних центрів, продовження ознакування туристичних маршрутів, урегулювання здійснення перевезень у туристичних напрямках; та покращення якості надання послуг: ведення просвітницької діяльності, проведення тренінгів та семінарів для надавачів туристичних послуг.