Делегація Херсонщини зустрілася з керівництвом компанії «Turkish Airlines» під час «EMITT 2020»

0
957

У турецькому Стамбулі проходить одна за найвідвідуваніших подій туристичного року — «EMITT 2020». Команда управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації долучилася до роботи виставки у контексті заочної участі. Представники Управління та бізнес-спільноти Херсонщини провели низку зустрічей з провідними гравцями світового туристичного ринку.

У рамках «EMITT 2020» делегація Херсонщини зустрілася з представниками флагманського перевізника Туреччини – компанії «Turkish Airlines». Нині авіакомпанія виконує 7 рейсів на тиждень із Міжнародного аеропорту «Херсон» й це надзвичайно важливо для Херсонщини в контексті розвитку міжнародного туризму. Учасники зустрічі поспілкувалися про можливості  та перспективні плани роботи щодо збільшення потоків іноземних туристів.

Так, за останніми підрахунками, минулого року 1,5 млн. українських подорожувальників побували у Туреччині, Україну  ж відвідало близько 300 тисяч турецьких громадян. Цифри говорять самі за себе, турецький турист зацікавлений в Україні та готовий відкривати її для себе. В ході «EMITT 2020» делегація Херсонщини провела ряд зустрічей з представниками туристичних операторів, що працюють на виїзд в Україну. Херсонці презентували туристичні принади області й варіанти туристичних маршрутів. Особливо турецьких бізнесменів вразили можливості насолодитися первозданною природою в біосферному заповіднику «Асканія-Нова» та відвідати безлюдний острів Джарилгач. Попередні домовленості досягнуто, в перспективі — багато кропіткої та плідної співпраці. Херсонщина може сміливо чекати на турецького візитера, а комфорт і безпеку перевезень їм забезпечить «Turkish Airlines».

Члени делегації Херсонської області висловлюють особливу подяку «Turkish Airlines» за надану можливість пільгового перельоту до Стамбулу для участі у одній із найбільших туристичних виставок світу «EMITT 2020». Особисто дякуємо за допомогу генеральному менеджеру авіакомпанії Ахмету Турсуну та представнику з маркетингу в Херсоні Миколі Голику. Розвиваймо туризм на Херсонщині разом!

Нагадаємо, що компанія «Turkish Airlines» базується в Стамбулі і виконує регулярні рейси до 220 іноземних та 42 внутрішніх аеропортів у Європі, Азії, Африці та Америці. Дочірніми авіакомпаніями є «Anadolujet», «SunExpress» і «B & H Airlines».

Авіакомпанія була створена 20 травня 1933 роки як Державна авіаційна адміністрація. Перші рейси здійснювалися між Стамбулом, Ескішехір і Анкарою з серпня 1933 року. У вересні 1937 року авіакомпанія отримала три біплана «De Havilland D.H. 86B». У грудні цього ж року надійшов четвертий літак. Ці літаки були задіяні на внутрішніх маршрутах між Стамбулом, Ескішехіром, Ізміром, Анкарою, Аданом, Кайсері і Діярбакиром. Компанія отримала нову назву – «Devlet Hava Yolları Umum Müdürlüğü (DHY)» в червні 1938. Перший регулярний міжнародний рейс відбувся в 1947 році в Афіни, проте відкриття далекомагістральних рейсів на Далекий Схід і через Атлантику відбулося тільки через 40 років.

В результаті великої реорганізації 20 лютого 1956 року авіакомпанія увійшла до корпорації «Türk Hava Yolları». У даний час 49% акцій належить державі і 51% — приватним власникам. Крім того, 50% афілійованої авіакомпанії SunExpress належить «Lufthansa». У грудні 2006 року було прийнято рішення про входження «Turkish Airlines» в «Star Alliance». З 1 квітня 2008 року «Turkish Airlines» увійшли до альянсу повноправним членом. У 2012-2015 роки входила в десятку кращих авіакомпаній світу.