Безпека мандрівників – запорука успішного розвитку туризму Херсонщини

0
51

З метою вдосконалення якості та безпеки туристичних сервісів на Херсонщині запрошуємо долучитись до глобальної ініціативи Всесвітньої Ради з Подорожей та Туризму «Safe Travels» http://www.ntoukraine.org/safetravels_ua.html.

18-19 листопада 2020 року Національна туристична організація України в рамках комплексної підтримки сектору туризму від програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» провела дводенний онлайн воркшоп «Безпека туризму – головний пріоритет дестинації» для Південних регіонів України (Херсонська, Миколаївська та Одеська області).

Участь у заході взяли представники регіональних та локальних DMO, управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації, структурні підрозділи з туризму органів самоврядування, представники туроператорів, туристичних агентів, готелів та ресторанів, представники туристично-інформаційних центрів, туристичних атракцій, розважальних закладів, перевізників та ін.

Під час заходу розглядалися наступні теми: «Глобальні ініціативи WTTC «Safe Travels» в Україні», «Правові засади безпеки туризму», «Харчова безпека (HACCP)», «Безпека гостя у сфері HoReCa», «Безпека туристичної дестинації як складова сталого розвитку туризму».

Безпека туриста – головний пріоритет для будь-якої дестинації. До безпечного аеропорту, готелю, розважального закладу завжди будуть їхати туристи.

З метою відновлення туристичного сектору України і забезпечення безпечних подорожей Національна Туристична організація України (далі — НТОУ) здійснює низку посилених заходів щодо охорони здоров’я та безпеки мандрівників, відповідно до глобальних протоколів WTTC (Всесвітня Рада з Подорожей та Туризму).

Впровадження протоколів WTTC та дистрибуція відзнаки «ПодорожуйБезпечно» (Safe travels) є потужним механізмом управління безпекою подорожей, а також чудовим маркетинговим інструментом, який привертає увагу та відрізняє відповідальний бізнес від інших.

В рамках зазначеної програми НТОУ та Всесвітня Рада з Подорожей та Туризму запровадили конкурс «#SafeTravelsContest» 

Для участі в конкурсі необхідно:

  • -обрати протокол безпеки, що відповідає вашій діяльності;
  • забезпечити виконання положень обраного Протоколу;
  • подати заяву на участь у ініціативі SafeTravels та увійти до реєстру;
  •  зареєструватися на офіційній сторінці конкурсу в підрозділі «Реєстрація учасників».

Більш детально ознайомитись із умовами конкурсу та зареєструватись можна, перейшовши за посиланням http://www.ntoukraine.org/safetravels_ua.html.

Реєстрація учасників — до 30 листопада включно! Визначення та нагородження переможців сертифікатом і призами відбудеться 18 грудня 2020 року.

Перші десять зареєстрованих учасників зможуть отримати безкоштовно в Управлінні туризму та курортів обласної державної адміністрації наклейки учасників конкурсу SafeTravels.

Використання бізнесом спеціально розробленого знаку «SafeTravelsStamp»:

  • забезпечує безпеку подорожей;
  • допомагає туристам впізнавати локації, атракції та компанії по усьому світу, як такі, що прийняли і виконують стандартизовані протоколи охорони здоров’я та гігієни;
  • дозволяє бізнесу зменшити негативні наслідки поширення пандемії COVID-19 на сферу туризму та гостинності України;
  • привертає увагу туристів та спонукає обирати більш надійні дестинації та тлі інших учасників туристичної сфери.