«Херсон-Тур» продовжує роботу на Чорноморському узбережжі Херсонщини. Цими вихідними дві групи відпочивальників із сонячних Хорлів відправилися на екскурсію до національного біосферного заповідника «Асканія-Нова».

«Асканія-Нова» — одне із 7 чудес України. Найстарший заповідник країни був заснований у 1874. У 1984 році ЮНЕСКО внесла його до списку еталонних територій планети. Курортники відвідали легендарні дендропарк та зоопарк, започатковані бароном Фрідріхом Фальц-Фейном. Туристів чекало незабутнє знайомство з унікальною флорою та фауною «Асканії». Колекція тварин зоологічного парку є національним надбанням України, велика кількість із них занесена до Червоної книги України. Відпочиваючі повернулися в Хорли з багажем позитивних емоцій та спогадів на все життя.

Нагадаємо, що що екскурсійний сезон у заповіднику починається 1 квітня, а закінчується 10 листопада. Він працює без вихідних.

Не втрачайте можливості відвідати найцікавіші куточки Херсонщини разом в «Херсон-Тур»!

«Херсон-Тур» соціальний проект Департаменту туризму та курортів Херсонської ОДА, що має на меті налагодження якісного екскурсійного обслуговування на узбережжі Херсонщини за прикладом успішних практик дальнього та ближнього зарубіжжя. Протягом декількох місяців учні «Школи гідів» проходили підготовку для подальшої роботи у курортних населених пунктах. Наразі «Херсон-Тур» працює на території дитячого курорту державного значення Скадовськ та курортного селища Хорли. Представники проекту пропонують відпочивальникам урізноманітнити традиційний пляжний відвідуванням найцікавіших туристичних обєктів області.