21 лютого — Всесвітній день екскурсовода

0
32

Сьогодні, 21 лютого, відзначається Всесвітній день екскурсовода. Професійне свято було започатковане у 1990 році Міжнародною федерацією екскурсоводів.

Історія туристичного супроводу має давнє коріння, адже подорожі завжди викликали у людей неабиякий інтерес. У сучасному світі туризм набув особливого сенсу, оскільки він дає можливість відчути себе частиною величезного світу, розширити кругозір, збагатитися інтелектуально та духовно, відпочити душею й тілом. Професія екскурсовода перетворилася на справжнє мистецтво, а професіонали екскурсійної справи – надзвичайно освіченні, всебічно розвинені люди, які володіють ґрунтовними знаннями, відмінними комунікативними навичками та ораторським талантом.

Команда управління туризму та курортів вітає всіх фахівців туристичного супроводу з професійним святом! Дякуємо Вам за те, що з любов’ю та щирістю відкриваєте для гостей краю неймовірне природне та історико-культурне багатство Херсонщини. Бажаємо творчого натхнення, нових цікавих проєктів та моря задоволених й спраглих до вражень туристів!

Нагадаємо, що 4 лютого на Херсонщині стартували Курси підготовки та підвищення кваліфікації фахівців туристичного супроводу Херсонщини «Туристичний гід — 2021». Туристично-освітній проєкт реалізується управлінням туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації спільно з Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів» в рамках виконання Програми розвитку туризму та курортів у Херсонській області на 2019-2021 роки. Метою проєкту, започаткованого у 2019 році, є підвищення рівня обслуговування та якості надання туристичних послуг.