Невиплакані сльози України

0
95

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова завітала до ЗОШ №53 з  годиною жалю «Невиплакані сльози України», щоб допомогти учням 9-х класів більше дізнатися про Голодомор  1932 – 1933 років та пробудити в них почуття співпереживання, пошани до історичної пам’яті українського народу.

Працівники книгозбірні  нагадали про ті жахливі сторінки історії та разом зі школярами, запаливши свічку, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих від голоду і політичних репресій. Молодь з болем та співчуттям спостерігала за кадрами документальної хроніки, віртуально відвідала Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» та виставку Херсонського краєзнавчого музею «Голодомори. Херсонський літопис».

Бібліотекарі організували для школярів перегляд літератури «Завжди пам’ятаймо…» та наголосили на тому, що наш найсвятіший обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про жахливу трагедію українського народу, а також запропонували приєднатися до Всеукраїнської акції «Засвіти свічку пам’яті» на знак вшанування невинних жертв Голодомору, 85-ті роковини якого виповнюються у 2018 році.