На Херсонщині відзначили найактивніших представників туристичної галузі 2019

0
597

На Херсонщині відбулися святкові заходи до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. Урочиста частина святкування проходила в єдиному автентичному шато України – виноробному господарстві князя П. Трубецького. На урочистий захід зібралася велика туристична родина Херсощини: готел`єри, власники закладів відпочинку, ресторатори, гіди, представники туристичного бізнесу.
За активну діяльність з розвитку внутрішнього туризму, популяризацію туристичного потенціалу, сприяння створенню нових туристичних маршрутів, формування позитивного іміджу Херсонської області та з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні провідним представникам туристичної галузі вручили почесні грамоти голови Херсонської обласної державної адміністрації.


За високий професіоналізм, відповідальність, ініціативність та особистий внесок у здійснення державної політики в галузі туризму та курортів в області отримали директор Департаменту туризму та курортів Тетяна Волинець, справжні професіонали туристичної галузі Тетяна Таранова, Микола Шаповал та Катерина Дерев`янко.


Тетяна Волинець також нагородила почесними грамотами Департаменту найактивніших представників туристичної індустрії Херсонщини й авторів проекту гастрономічного туризму «ХерсонЪ. Вінтажна кухня».