«Чарівна пісня, рідне слово»

0
155

8 листопада до Дня української писемності та мови в  11 класі ліцею журналістики, економіки та правознавства відбувся літературно – музичний  захід, який провела методист обласного Палацу культури Людмила Курченко.

Були обговорені різні питання : значення українськї мови  для  кожного учня,  поведінка та  відносини в класі , спілкування в родині, сучасна поезія та музика в житті старшокласників. Учні активно вступали в діалог, ділились своїми думками, враженнями від почутого, задавали різні  питання.

Людмила Миколаївна познайомила учнів з творчістю херсонських поетів: почесного громадянина міста Херсон, поета, прозаїка, журналіста, члена трьох Національних спілок: письменників, кінематографістів і журналістів,  Заслуженого  журналіста України Анатолія Марущака, поета — пісняра та прозаїка, дипломанта літературно-мистецької премії ім. Дмитра Луценка «Осіннє золото» Анатолія Дунаєва та херсонської поетеси, учасниці народного ансамблю народної пісні «Журавка» обласного Палацу культури Любові Пронько.

Вірші  та пісні під акомпанемент гітари «Одинокая», «Так просто», «Ти до мене не ходи», старовинна українська пісня «Як запалю сухі дрова» учні слухали з великою увагою та гучно аплодували.

Живе спілкування дуже важливе в наш час. Діти потребують відкритих, щирих розмов зі старшими, з задоволенням слухають і розповідають. Дзвоник продзвенів,  усмішки, слова подяки і фото на згадку завершили захід.