Управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації спільно із Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів» (ВАГ) мають наміри у березні 2020 року забезпечити організацію навчання  та підвищення кваліфікації «Туристичний гід Херсонської області».

Курс розроблено досвідченими фахівцями туристичної справи — гідами-практиками, сертифікованими методистами та тренерами за вимогою ДСТУ EN 15565:2016 «Туристичні послуги. Вимоги до професійної підготовки та кваліфікаційних програм для гідів», розрахований для тих, хто хоче опанувати професію туристичного гіда та відчуває силу і наснагу до цього, або бажає підвищити кваліфікацію, розширити свої знання, вміння та навички. Обмежень для навчання за віком та базовою освітою немає. Однак, обов’язковою умовою для зарахування на курс є наявність диплому про вищу освіту (бакалавр, магістр).

За результатами навчання видається Сертифікат єдиного зразка, який стане основою для подачі документів до Державного реєстру гідів.

Курс навчання включає 620 годин лекційних, семінарських, практичних занять, згідно стандарту ДСТУ 15565:2016. Тривалість навчання 3,5 місяці. Можливість дистанційної участі.

За результатами навчання слухачі курсу опанують такі навички та отримають досвід :

 • методики підготовки та проведення екскурсії на автотранспорті;
 • методики розробки авторських екскурсій;
 • методики та практики інтерпретації історичної, культурної та природної спадщини;
 • методики розробки та апробації туристичних маршрутів;
 • методики проведення гастро турів за міжнародними стандартами;
 • використання інформаційних ресурсів при складанні контрольних текстів екскурсій;
 • сучасних методик проведення екскурсій для різних груп екскурсантів.

Технічне забезпечення курсів:

 1. Надається постійний доступ до навчально-методичних матеріалів на гугл диску (книги, мапи, презентації, текстові та графічні матеріали тощо).
 2. Надаються аудіо-записи навчальних матеріалів (лекції, пояснення до презентацій).
 3. Проводяться індивідуальні консультації з викладачами курсів (згідно з заздалегідь узгодженим розкладом) за допомогою зручних для слухачів курсів засобів комунікації (web-платформа, skype, viber).
 4. Постійна інформаційна підтримка слухачів курсу, а саме надання розкладів занять та змін до них, інформації про перебіг виконання контрольних та тестових завдань, інформації про підготовку до заліку та екзамену тощо.

Вартість навчання:

Базовий курс – 5100,00 грн.

Навчання гідів-перекладачів – 6500,00 грн.

Кількість студентів в групі  не менше 10 осіб та не більше 20.

_________________________

Зареєструватись на курс можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIcpRS0Ls530biI8Nf6fVNDSF0CFbnRN58-YdAODjd9xZ_7Q/viewform?fbclid=IwAR3WRgRAe9AWSHyvhhgTT4mW5DopszeDKBuS3VLCkS4JzGi4cHQXsmCJTro

 ! Залишилося 3 місця для зареєстрованих учасників, яким оплату 50% вартості навчання забезпечить управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації в рамках виконання Програми розвитку туризму та курортів у Херсонській області на 2019-2021 роки.

Для зарахування на курс необхідно пройти співбесіду та надати наступні документи:

— копії паспорта та ідентифікаційного коду;

— копії диплома про вищу освіту;

Детальніше про ГС «Всеукраїнська асоціація гідів» (ВАГ) https://uaguides.com/

Голова Правління ВАГ – Яніна Гаврилова

+38050-9216727, +38068-5983282, tourguidesua@gmail.com

facebook.com/UkrainianTouristGuidesAssociation

Херсонське відділення ВАГ:

Голова — Галина Аблова, +38095 535 03 71