Художники Херсонщини можуть долучитися до створення виставки

0
60

Художники  та майстри  декоративно-ужиткового  мистецтва запрошуються до участі у  тематичній  виставці  «Номан Челебіджихан – відомий кримськотатарський політичний і державний діяч». Пропонується  відобразити  історію життя  Номана  Челебіджихана  через малюнки  його портрету  або створення творчих робіт  за тематикою «Крим  кінця 19 – початку 20 століть». Приймаються оформлені роботи різного формату й техніки виконання в любих матеріалах.  Для участі необхідно  до 18 лютого надіслати на адресу kulturagenichesk@ukr.net  фото роботи,  її опис,  інформацію про автора  для внесення у каталог та надати до Відділу культури саму роботу.

Відкриття виставки відбудеться 22 лютого у Щасливцевському Будинку культури, де   пройде районний захід до Дня пам’яті Номана Челебіджихана — першого голови уряду проголошеної в 1917 році Кримської народної республіки, першого муфтія мусульман Криму, Литви, Польщі і Білорусі, одного з організаторів першого Курултаю, якого 23 лютого 1918 року розстріляли  у міській в’язниці матроси-більшовики.

Номан Челебіджихан заслуговує на нашу повагу, адже, перш за все, він виступав за рівноправ’я всіх народів, що живуть у Криму та вітав утворення Української Народної Республіки.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном (05534) 3-51-47.

 

За інформацією Відділу культури Генічеської РДА