Генічеськ запрошує на «Весняний бал ляльок»

0
12

 До участі у   виставці  «Весняний бал ляльок» запрошуються майстри народної творчості, художники  та творчі особистості.

Приймаються роботи різного формату й техніки виконання в будь-яких матеріалах. Це можуть бути різні види ляльок: мотанки, текстильні, портретні, шарнірні,  декоративного призначення для прикраси будинку, потішні ведмедики Теді та їх друзі-іграшки вироблені із текстилю, іграшки з паперу, скла, дерева  й інших матеріалів, а також  авторські роботи  інтер’єру для організації лялькового побуту – будиночки, меблі, посуд, предмети одягу, або прикрас тощо й  картини художників відповідної тематики.

Особливу увагу організаторів буде надано номінації «Ляльковий образ нашої громади». Цих  ляльок  буде виставлено на окремому стенді, кращі отримають призи від спонсорів, які відзначать загальну концепцію, якість виконання, органічність костюму й образу, що визначено назвою ляльки.

А ляльку  «Міс весняного балу — 2019» визначать у день відкриття учасники виставки шляхом голосування, залишивши свій жетон  біля тієї ляльки,  яка сподобається їм  найбільше (глядачі мають право віддати свій голос тільки один раз).

Всі учасники  виставки будуть нагороджені дипломами.

Роботи майстрів буде виставлено окремими експозиціями у художньому салоні  районного Будинку культури Генічеської районної ради Херсонської області. А тематичні роботи художників надихнуть всіх на  подальші образи нових лялькових героїв, створять атмосферу свята для відвідувачів різного віку та  нададуть можливість переконатися,  що дорослі теж грають в ляльки.

Відкриття виставки  «Весняний бал ляльок»  відбудеться 20 березня о 10 годині. Виставка буде працювати 3 дні.

Монтаж – 18 та 19  березня  (10:00-17:00). Демонтаж –22 березня (15:00-17:00).

Для участі необхідно  до 16 березня надіслати на адресу kulturagenichesk@ukr.net  фото творчих робіт,  заявку на участь з інформацією для створення каталогу  «Весняний бал ляльок»   та надати до Відділу культури самі роботи з підписаними виставковими табличками.

 

Заявка на участь

ПІП  автора, вік

Контактний телефон

Місто роботи (посада),

або навчання (курс, клас)

 

Яку громаду (населений пункт),  або організацію представлено
Техніка виконання,

матеріали

Назва ляльки  

 

Розмір ляльки, або композиції  (см)

 

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(05534) 3-51-47, 050-827-05-65, 098-798-56-44

 

За інформацією Відділу культури Генічеської РДА