Херсонщина у тренді!

0
1257

«Херсонщина зараз у тренді з точки зору глобальних процесів перетворення у регіоні». Саме так охарактеризував наш регіон президент торгово-промислової палати України — Геннадій Чижиков. І з цим неможливо не погодитись!)

29 вересня 2017 року в рамках Х Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти-2017: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» відбулася панельна дискусія найактивніших представників туристичної спільноти Херсонщини на тему «Стратегічні інструменти розвитку туризму та індустрії гостинності», за участю Михайла Тітарчука, заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України; Павла Шеремети, українського менеджера-економіста, засновника компанії «Proryv.in.ua»; Емми Турос, виконавчого директора Канадсько-Української Торгової Палати; Руслана Осипенка, виконавчого директора Китайської торгівельної асоціації.

Обговорювали питання, пов’язані із забезпеченням високих стандартів та безпеки туризму, підвищенням рівня обслуговування та якості надання туристичних послуг, створенням умов для сталого розвитку внутрішнього та в’їзного туризму. Говорили про канадські інвестицій в туризм та рекреацію Херсонщини, про створення умов для готовності залучення китайських туристичних потоків в область, про позитивні і негативні чинники туризму області, про успіхи та напрямки, які ще потребують удосконалення та особливої увагу з боку керівництва влади, про вектори подальшої роботи та необхідність практичного запровадження наявних унікальних міжнародних моделей менеджменту управління туристичною галуззю.

Захід пройшов досить жваво: свіжі думки, ідеї, практичні рекомендації експертів. Працювали у тісній взаємодії представників влади та бізнесу. Заступник начальника управління туризму та курортів Тетяна Таранова презентувала туристично-інвестиційний потенціал Херсонщини як унікальної території для туризму, відпочинку та рекреації, повідомила про досягнення області за останній рік, проблемні питання галузі та плани щодо подальшої діяльності. Голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик спільно із Олексієм Плющем засновником ТОВ «Скадовськ-Аква» та мережі дельфінаріїв «Акварель» презентували туристично-інвестиційні можливості Скадовську – курорту державного значення та інвестиційний проект «Будівництво нового міжнародного лікувального центру реабілітації та відпочинку на базі Скадовського дельфінарію. Керівництвом Генічеського району та Щасливцевської сільської ради було представили потенціал Арабатської Стрілки як території здоров’я, краси та сили.

Спільний проект керівництва національного природного парку «Нижньодніпровський» та Новокаховської міської ради «Рекреаційно-туристичні перспективи острову Козацький» презентували Сергій Шкарупа заступник директор національного природного парку та Володимир Сироватко заступник Новокаховського міського голови. Проект різноплановий и передбачає створення різноманітних локацій, відпочинкових зон, кемпінгів, екологічних зон та зон історико-культурної реконструкції.

Під час заходу були презентовані нові рекламно-іміджеві промоційні відеоролики про Херсонщину «Арабатська Стрілка — територія здоров’я, краси та сили», «Подієвий туризм», «Активні види відпочинку», «Полювання», які будуть завантажені з жовтня у вільний доступ мережі Інтернет.

Вікторія Кулакова, керівник чисельних проектів з розвитку туризму на території Херсонської області ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійське об’єднання територіальних громад» зробила анонс абсолютно нових подій наступного сезону — серію інноваційних гастрофестів таврійського краю.

У такому єднанні влади і бізнесу, коли так натхненно палають серця у завзятій праці на процвітання галузі — «туризм на Херсонщині неминучий!» © 😉

Команда управління туризму та курортів висловлює щиру вдячність спікерам дискусії, за їх увагу, всім її учасникам і слухачам. Впевнені, що разом ми велика рушійна сила!
Ми відкриті до співпраці, готові сприяти новим ідеям та ініціативам, реалізації проектів.

Розвиваймо туризм разом!

Херсонщина туристична – шлях до вражень!
Далі буде…